Oktobar 2017

nedelja, 1. u 11.00

HILPERIK, STRAŠNI RAZBOJNIK, režija: Miloš Šami

gostovanje Hercegnovskog pozorišta i Teatra plus, Herceg Novi, Crna Gora

Velika scena

sreda, 11. u 20.00

Ljubomir Simović Čudo u Šarganu

Režija: Marko Torlaković

Velika scena

četvrtak, 12. u 20.00

Prema motivima književnog dela Janoša Hercega Gogoland

Režija: Andraš Urban

Velika scena

petak, 13. u 20.00

Milivoje Mlađenović Maestro

Režija: Milan Nešković

Velika scena

subota, 14. u 11.00

ŠTA LI JAJE DAJE?

režija: Đorđe Rusić
predstava za decu
gostovanje Dečjeg pozorišta Subotica · Szabadkai Gyermekszínház · Dečjeg kazališta Subotica

Velika scena

subota, 14. u 20.30

NAŠE MESTO

gostovanje Kulturnog centra Novi Sad i Teatra 34, Novi Sad

Studio 99

sreda, 18. u 20.00

Ljubomir Simović Čudo u Šarganu

Režija: Marko Torlaković

prva repriza

Velika scena

četvrtak, 19. u 20.30

Tom Kempinski Duet za solistu

Režija: Nataša Radulović

prva repriza

Studio 99

petak, 20. u 19.00

Moris Meterlink Plava ptica

Režija: Sonja Petrović

prva repriza

Velika scena

subota, 21. u 20.00

Martin Mekdona Jastučko

Režija: Ninoslav Đorđević

Velika scena

sreda, 25. u 20.30

Gregori Berk Kurve

Režija: Jana Maričić

Studio 99

četvrtak, 26. u 20.30

Meri Džons Džepovi puni kamenja

Režija: Momčilo Miljković

Velika scena

petak, 27. u 20.00

Ljubomir Simović Čudo u Šarganu

Režija: Marko Torlaković

Velika scena

subota, 28. u 11.00

SIROMAŠNI ČIZMAR I KRALj VETRA po motivima narodne bajke

predstava za decu
gostovanje Dečjeg pozorišta Subotica · Szabadkai Gyermekszínház · Dečjeg kazališta Subotica

Velika scena

subota, 28. u 20.00

Svetislav Basara Sestre Karamazove

Režija: Radoslav Milenković

Velika scena

ponedeljak, 30. u 20.00

Kaća Čelan HEIMATBUCH (Knjiga o zavičaju)

Režija: Gorčin Stojanović

Velika scena

Oktobar 2020

petak, 2. u 20.00

Verner Švab Predsednice

Režija: Jana Maričić

prva repriza

Velika scena

subota, 3. u 20.00

Branislav Nušić Sumnjivo lice

Režija: Jagoš Marković

Velika scena

petak, 9. u 20.00

Tom Kempinski Duet za solistu

Režija: Nataša Radulović

Velika scena

subota, 10. u 20.00

Martin Mekdona Jastučko

Režija: Ninoslav Đorđević

Velika scena

petak, 16. u 18.00

po romanu Đorđa Lebovića SEMPER IDEM

Režija: Gorčin Stojanović

Velika scena

subota, 17. u 20.00

Verner Švab Predsednice

Režija: Jana Maričić

Velika scena

petak, 23. u 20.00

Kad bi Sombor bio Holivud

Režija: Kokan Mladenović

Velika scena

subota, 24. u 20.00

Igor Bauersima Norveška danas

Režija: Ninoslav Đorđević

Velika scena

petak, 30. u 20.00

Danica Grubački Ovo nije državni posao

Režija: Danica Grubački

Velika scena

subota, 31. u 20.00

Ken Ludvig Tenor na zajam

Režija: Olja Đorđević

Velika scena

GOSTOVANJA NARODNOG POZORIŠTA SOMBOR

četvrtak, 8. u 20.00

Ivo Andrić Travnička hronika

Režija: Nikita Milivojević

koprodukcija Srpskog narodnog pozorišta, Novi Sad i Narodnog pozorišta Sombor

5. Pozorišno proleće, Šabac

sreda, 21. u 20.00

Ivo Andrić Travnička hronika

Režija: Nikita Milivojević

koprodukcija Srpskog narodnog pozorišta, Novi Sad i Narodnog pozorišta Sombor

38. Borini pozorišni dani, Vranje

subota, 24. u 20.00

Ivo Andrić Travnička hronika

Režija: Nikita Milivojević

koprodukcija Srpskog narodnog pozorišta, Novi Sad i Narodnog pozorišta Sombor

28. Međunarodni festival klasike „Vršačka pozorišna jesen”, Vršac

Arhiva

Oktobar 2020
Septembar 2020
Jul 2020
Mart 2020
Decembar 2017
Novembar 2017
Oktobar 2017
Mart 2017
Februar 2017
Januar 2017
Decembar 2016
Novembar 2016
Oktobar 2016
Septembar 2016
24. Pozorišni maraton
Maj 2016
66. Festival profesionalnih pozorišta Vojvodine
April 2016
Mart 2016
Februar 2016
Januar 2016
Decembar 2015
Novembar 2015
Oktobar 2015
Septembar 2015
23. Pozorišni maraton
Jun-jul 2015
Maj 2015
April 2015
Mart 2015
Februar 2015
Januar 2015
Decembar 2014
Novembar 2014
Oktobar 2014
Septembar 2014