Oktobar 2014

petak, 3. u 20.00

Petar Grujičić MiSterija

Režija: Dušan Petrović

pretpremijera

Velika scena

subota, 4. u 20.00

Petar Grujičić MiSterija

Režija: Dušan Petrović

premijera

Velika scena

ponedeljak, 6. u 20.00

Nikolaj Vasiljevič Gogolj REVIZOR režija: Dražen Ferenčina

gostovanje Narodnog pozorišta Tuzla

Velika scena

utorak, 7. u 18.00

Ninoslav Đorđević Princ Rodoljub i princeza Violeta

Režija: Ninoslav Đorđević

premijera

Velika scena

četvrtak, 9. u 20.00

Emilio Karbaljido Ruža sa dva mirisa

Režija: Snežana Udicki

Studio 99

petak, 10. u 20.00

Gregori Berk Kurve

Režija: Jana Maričić

Studio 99

subota, 11. u 11.00

Vesna Aleksić Priča o Tataliji

Režija: Olgica Nestorović

monodrama za decu

Studio 99

nedelja, 12. u 20.00

Milutin Bojić Gospođa Olga

Režija: Gorčin Stojanović

gostovanje u Jugoslovenskom dramskom pozorištu

sreda, 15. u 20.00

Branislav Nušić Sumnjivo lice

Režija: Jagoš Marković

Velika scena

četvrtak, 16. u 20.00

Petar Grujičić MiSterija

Režija: Dušan Petrović

prva repriza

Velika scena

petak, 17. u 20.00

Žorž Fejdo Buba u uhu

Režija: Olja Đorđević

Velika scena

subota, 18. u 11.00

Pero Stojančević MAJSTOR PEPA I CRVIĆ CVRLE

predstava za decu

Studio 99

subota, 18. u 20.00

Po tekstu drame DR Branislava Nušića Doktor Nušić

Režija: Kokan Mladenović

koprodukcija Kruševačkog pozorišta i Narodnog pozorišta Sombor

Velika scena

sreda, 22. u 20.00

Ivan Panić Magneti

Režija: Dušan Jović

Studio 99

četvrtak, 23. u 20.00

Svetislav Basara Sestre Karamazove

Režija: Radoslav Milenković

Velika scena

petak, 24. u 20.00

Ivo Brešan Predstava Hamleta u selu Mrduša Donja

Režija: Kokan Mladenović

Velika scena

subota, 25. u 11.00

Miroljub Nedović Marko Kraljević

Režija: Aleksandar Božina

predstava za decu

Velika scena

ponedeljak, 27. u 20.00

Silven Leve RAPSODIJE (Rhapsodies) režija: Loran Mendon

gostovanje Pozorišta Riktus (Théâtre du Rictus), Nant, Francuska

Velika scena

sreda, 29. u 20.00

Agata Kristi MIŠOLOVKA režija: Kalo Bela

predstava je na mađarskom jeziku
gostovanje Senćanskog mađarskog kamernog pozorišta, Senta

Velika scena

četvrtak, 30. u 20.00

Darko Lukić Kraljice

Studio 99

petak, 31. u 20.00

Gregori Berk Kurve

Režija: Jana Maričić

Studio 99

GOSTOVANJA NARODNOG POZORIŠTA SOMBOR

sreda, 8. u 20.00

Fedor Šili Čarobnjak

Režija: Boris Liješević

učestvovanje na 54. Internacionalnom teatarskom festivalu MESS

Sarajevo

petak, 10. u 20.00

Fedor Šili Čarobnjak

Režija: Boris Liješević

učestvovanje na festivalu Bijenale crnogorskog teatra

Podgorica

subota, 11. u 20.00

Milutin Bojić Gospođa Olga

Režija: Gorčin Stojanović

učestvovanje na Pozorišnom festivalu „Teatar u jednom dejstvu“

Mladenovac

nedelja, 12. u 20.00

Milutin Bojić Gospođa Olga

Režija: Gorčin Stojanović

gostovanje u Jugoslovenskom dramskom pozorištu

nedelja, 19. u 20.00

Po tekstu drame DR Branislava Nušića Doktor Nušić

Režija: Kokan Mladenović

koprodukcija Kruševačkog pozorišta i Narodnog pozorišta Sombor

Inđija

subota, 25. u 20.00

Po tekstu drame DR Branislava Nušića Doktor Nušić

Režija: Kokan Mladenović

koprodukcija Kruševačkog pozorišta i Narodnog pozorišta Sombor

učestvovanje na 22. Međunarodnom festivalu pozorišne klasike „Vršačka pozorišna jesen“

utorak, 28. u 20.00

Po tekstu drame DR Branislava Nušića Doktor Nušić

Režija: Kokan Mladenović

koprodukcija Kruševačkog pozorišta i Narodnog pozorišta Sombor

gostovanje u Kruševačkom pozorištu

četvrtak, 30. u 20.00

Milutin Bojić Gospođa Olga

Režija: Gorčin Stojanović

učestvovanje na 23. Danima „Zorana Radmilovića“

Zaječar

petak, 31. u 22.00

Kabare Milenka Pavlova SVE NAJBOLJE OD PAVLOVA

scena Kabare GODO

Oktobar 2020

petak, 2. u 20.00

Verner Švab Predsednice

Režija: Jana Maričić

prva repriza

Velika scena

subota, 3. u 20.00

Branislav Nušić Sumnjivo lice

Režija: Jagoš Marković

Velika scena

petak, 9. u 20.00

Tom Kempinski Duet za solistu

Režija: Nataša Radulović

Velika scena

subota, 10. u 20.00

Martin Mekdona Jastučko

Režija: Ninoslav Đorđević

Velika scena

petak, 16. u 18.00

po romanu Đorđa Lebovića SEMPER IDEM

Režija: Gorčin Stojanović

Velika scena

subota, 17. u 20.00

Verner Švab Predsednice

Režija: Jana Maričić

Velika scena

petak, 23. u 20.00

Kad bi Sombor bio Holivud

Režija: Kokan Mladenović

Velika scena

subota, 24. u 20.00

Igor Bauersima Norveška danas

Režija: Ninoslav Đorđević

Velika scena

petak, 30. u 20.00

Danica Grubački Ovo nije državni posao

Režija: Danica Grubački

Velika scena

subota, 31. u 20.00

Ken Ludvig Tenor na zajam

Režija: Olja Đorđević

Velika scena

GOSTOVANJA NARODNOG POZORIŠTA SOMBOR

četvrtak, 8. u 20.00

Ivo Andrić Travnička hronika

Režija: Nikita Milivojević

koprodukcija Srpskog narodnog pozorišta, Novi Sad i Narodnog pozorišta Sombor

5. Pozorišno proleće, Šabac

sreda, 21. u 20.00

Ivo Andrić Travnička hronika

Režija: Nikita Milivojević

koprodukcija Srpskog narodnog pozorišta, Novi Sad i Narodnog pozorišta Sombor

38. Borini pozorišni dani, Vranje

subota, 24. u 20.00

Ivo Andrić Travnička hronika

Režija: Nikita Milivojević

koprodukcija Srpskog narodnog pozorišta, Novi Sad i Narodnog pozorišta Sombor

28. Međunarodni festival klasike „Vršačka pozorišna jesen”, Vršac

Arhiva

Oktobar 2020
Septembar 2020
Jul 2020
Mart 2020
Decembar 2017
Novembar 2017
Oktobar 2017
Mart 2017
Februar 2017
Januar 2017
Decembar 2016
Novembar 2016
Oktobar 2016
Septembar 2016
24. Pozorišni maraton
Maj 2016
66. Festival profesionalnih pozorišta Vojvodine
April 2016
Mart 2016
Februar 2016
Januar 2016
Decembar 2015
Novembar 2015
Oktobar 2015
Septembar 2015
23. Pozorišni maraton
Jun-jul 2015
Maj 2015
April 2015
Mart 2015
Februar 2015
Januar 2015
Decembar 2014
Novembar 2014
Oktobar 2014
Septembar 2014