Novembar 2017

četvrtak, 2. u 19.00

Milivoje Mlađenović Golubija vremena

Režija: Bogdan Janković

Velika scena

petak, 3. u 20.30

Meri Džons Džepovi puni kamenja

Režija: Momčilo Miljković

Studio 99

subota, 4. u 20.00

Fedor Šili Čarobnjak

Režija: Boris Liješević

Velika scena

ponedeljak, 6. u 20.00

Ninoslav Đorđević RUBIŠTE režija: Kokan Mladenović

gostovanje Šabačkog pozorišta

Velika scena

sreda, 8. u 19.00

Moris Meterlink Plava ptica

Režija: Sonja Petrović

Velika scena

četvrtak, 9. u 20.00

Arpad Šiling EXIT

Režija: Arpad Šiling

koprodukcija Državnog mađarskog pozorišta „Čiki Gergelj“iz Temišvara, Pozorišta klasike „Joan Slavić“ iz Arada i Narodnog pozorišta Sombor

Velika scena

petak, 10. u 20.00

Prema motivima književnog dela Janoša Hercega Gogoland

Režija: Andraš Urban

Velika scena

subota, 11. u 11.00

Marija Stankova MALIŠA režija: Veselka Kunčeva

lutkarska predstava za decu
gostovanje Dečjeg pozorišta Subotica • Szabadkai Gyermekszínház • Dečjeg kazališta Subotica

Velika scena

subota, 11. u 20.00

Ljubomir Simović Čudo u Šarganu

Režija: Marko Torlaković

Velika scena

sreda, 15. u 20.00

Martin Mekdona Jastučko

Režija: Ninoslav Đorđević

Velika scena

četvrtak, 16. u 20.00

Milivoje Mlađenović Maestro

Režija: Milan Nešković

Velika scena

petak, 17. u 20.00

Kaća Čelan HEIMATBUCH (Knjiga o zavičaju)

Režija: Gorčin Stojanović

Velika scena

subota, 18. u 20.30

Tom Kempinski Duet za solistu

Režija: Nataša Radulović

Studio 99

ponedeljak, 20. u 20.00

Vladimir Đurđević NE IGRAJ NA ENGLEZE režija: Bogdan Janković

gostovanje Kulturnog centra Novi Sad i Teatra 34

Velika scena

petak, 24. u 20.00

Ljubomir Simović Čudo u Šarganu

Režija: Marko Torlaković

Velika scena

subota, 25. u 11.00

EMBERKE – ČOVEČULJAK režija: Rita Kiš Bartal

lutkarska predstava za decu bez teksta
gostovanje Dečjeg pozorišta Subotica • Szabadkai Gyermekszínház • Dečjeg kazališta Subotica

Velika scena

subota, 25. u 20.00

Stojan Srdić MOJE DETE režija: Ana Đorđević

gostovanje Beogradskog dramskog pozorišta
DAN POZORIŠTA • 135 godina od osnivanja •

Velika scena

četvrtak, 30. u 20.00

Milena Bogavac JAMI DISTRIKT režija: Kokan Mladenović

gostovanje • u koprodukciji Bitef teatra, Beograd, Centra za kulturu Tivat, Festivala MASZK, Segedin, „Think Tank“ Studija, Novi Sad

Velika scena

GOSTOVANJA NARODNOG POZORIŠTA SOMBOR

utorak, 7. u 20.00

Arpad Šiling EXIT

Režija: Arpad Šiling

koprodukcija Državnog mađarskog pozorišta „Čiki Gergelj“ iz Temišvara, Pozorišta klasike „Joan Slavić“ iz Arada i Narodnog pozorišta Sombor

Pozorište klasike „Joan Slavić“, Arad, Rumunija

sreda, 8. u 19.00

Arpad Šiling EXIT

Režija: Arpad Šiling

koprodukcija Državnog mađarskog pozorišta „Čiki Gergelj“ iz Temišvara, Pozorišta klasike „Joan Slavić“ iz Arada i Narodnog pozorišta Sombor

Pozorište „Čiki Gergelj“, Temišvar, Rumunija

četvrtak, 9. u 20.30

Tom Kempinski Duet za solistu

Režija: Nataša Radulović

Jugoslovensko dramsko pozorište, Beograd

sreda, 22. u 17.00

Milivoje Mlađenović Golubija vremena

Režija: Bogdan Janković

Kulturni centar Apatin

sreda, 22. u 19.00

Milivoje Mlađenović Golubija vremena

Režija: Bogdan Janković

Kulturni centar Apatin

četvrtak, 23. u 20.00

Gregori Berk Kurve

Režija: Jana Maričić

Festival „Pozorišna jesen“, Kulturni centar Bačka Palanka

nedelja, 26. u 20.00

Milivoje Mlađenović Maestro

Režija: Milan Nešković

6. „Festival prvoizvedenih predstava“, Aleksinac

ponedeljak, 27. u 20.00

Milivoje Mlađenović Maestro

Režija: Milan Nešković

Centar za kulturu Požarevac

utorak, 28. u 19.00

Arpad Šiling EXIT

Režija: Arpad Šiling

koprodukcija Državnog mađarskog pozorišta „Čiki Gergelj“ iz Temišvara, Pozorišta klasike „Joan Slavić“ iz Arada i Narodnog pozorišta Sombor

IX Međunarodni festival savremenog pozorišta „Desire Central Station 2017“, Subotica

Oktobar 2020

petak, 2. u 20.00

Verner Švab Predsednice

Režija: Jana Maričić

prva repriza

Velika scena

subota, 3. u 20.00

Branislav Nušić Sumnjivo lice

Režija: Jagoš Marković

Velika scena

petak, 9. u 20.00

Tom Kempinski Duet za solistu

Režija: Nataša Radulović

Velika scena

subota, 10. u 20.00

Martin Mekdona Jastučko

Režija: Ninoslav Đorđević

Velika scena

petak, 16. u 18.00

po romanu Đorđa Lebovića SEMPER IDEM

Režija: Gorčin Stojanović

Velika scena

subota, 17. u 20.00

Verner Švab Predsednice

Režija: Jana Maričić

Velika scena

petak, 23. u 20.00

Kad bi Sombor bio Holivud

Režija: Kokan Mladenović

Velika scena

subota, 24. u 20.00

Igor Bauersima Norveška danas

Režija: Ninoslav Đorđević

Velika scena

petak, 30. u 20.00

Danica Grubački Ovo nije državni posao

Režija: Danica Grubački

Velika scena

subota, 31. u 20.00

Ken Ludvig Tenor na zajam

Režija: Olja Đorđević

Velika scena

GOSTOVANJA NARODNOG POZORIŠTA SOMBOR

četvrtak, 8. u 20.00

Ivo Andrić Travnička hronika

Režija: Nikita Milivojević

koprodukcija Srpskog narodnog pozorišta, Novi Sad i Narodnog pozorišta Sombor

5. Pozorišno proleće, Šabac

sreda, 21. u 20.00

Ivo Andrić Travnička hronika

Režija: Nikita Milivojević

koprodukcija Srpskog narodnog pozorišta, Novi Sad i Narodnog pozorišta Sombor

38. Borini pozorišni dani, Vranje

subota, 24. u 20.00

Ivo Andrić Travnička hronika

Režija: Nikita Milivojević

koprodukcija Srpskog narodnog pozorišta, Novi Sad i Narodnog pozorišta Sombor

28. Međunarodni festival klasike „Vršačka pozorišna jesen”, Vršac

Arhiva

Oktobar 2020
Septembar 2020
Jul 2020
Mart 2020
Decembar 2017
Novembar 2017
Oktobar 2017
Mart 2017
Februar 2017
Januar 2017
Decembar 2016
Novembar 2016
Oktobar 2016
Septembar 2016
24. Pozorišni maraton
Maj 2016
66. Festival profesionalnih pozorišta Vojvodine
April 2016
Mart 2016
Februar 2016
Januar 2016
Decembar 2015
Novembar 2015
Oktobar 2015
Septembar 2015
23. Pozorišni maraton
Jun-jul 2015
Maj 2015
April 2015
Mart 2015
Februar 2015
Januar 2015
Decembar 2014
Novembar 2014
Oktobar 2014
Septembar 2014