Novembar 2016

četvrtak, 3. u 20.00

Prema motivima književnog dela Janoša Hercega Gogoland

Režija: Andraš Urban

Velika scena

subota, 5. u 19.00

Milivoje Mlađenović Golubija vremena

Režija: Bogdan Janković

Velika scena

sreda, 9. u 20.00

Branislav Nušić Sumnjivo lice

Režija: Jagoš Marković

Velika scena

četvrtak, 10. u 19.00

Volfgang Amadeus Mocart ČAROBNA FRULA (za sve ali i za one najmlađe)

libreto: Emanuel Šikaneder

dirigent: Mikica Jevtić

režija: Ksenija Krnajski k.g.

scenario i dramaturgija: Branislava Ilić k.g.

gostovanje Opere Srpskog narodnog pozorišta, Novi Sad

Velika scena

subota, 12. u 20.00

Vilijam Šekspir Mnogo vike ni oko čega

Režija: Ana Đorđević

Velika scena

utorak, 15. u 20.00

Branislav Nušić OŽALOŠĆENA PORODICA adaptacija i režija: Emilija Mrdaković

gostovanje Pozorišta mladih, Novi Sad

Velika scena

četvrtak, 17. u 20.00

Martin Mekdona Jastučko

Režija: Ninoslav Đorđević

Velika scena

petak, 18. u 20.00

Svetislav Basara Sestre Karamazove

Režija: Radoslav Milenković

Velika scena

subota, 19. u 20.30

Ivan Panić Magneti

Režija: Dušan Jović

Studio 99

subota, 26. u 20.00

Ivo Brešan Predstava Hamleta u selu Mrduša Donja

Režija: Kokan Mladenović

Velika scena

nedelja, 27. u 20.00

Lev Birinskij PLES LUDAKA (BOLONDOK TÁNCA)

prevod obezbeđen

režija: Aba Šebešćen k.g.

gostovanje Narodnog pozorišta • Narodnog kazališta • Népszínház Subotica

Velika scena

sreda, 30. u 20.00

Po motivima komedije Norma Fostera „Lista za ljubav” PAZI ŠTA ŽELIŠ

režija: Jana Maričić

produkcijska kuća „Klan“, Beograd

Velika scena

GOSTOVANJA NARODNOG POZORIŠTA SOMBOR

sreda, 2. u 20.00

Kaća Čelan HEIMATBUCH (Knjiga o zavičaju)

Režija: Gorčin Stojanović

Jugoslovensko dramsko pozorište, Beograd

nedelja, 6. u 20.00

Vilijam Šekspir Julije Cezar

Režija: Kokan Mladenović

koprodukcija Grad teatra Budva, Centra za kulturu Svilajnac i Narodnog pozorišta Sombor

12. Pozorišni festival, Aranđelovac

nedelja, 13. u 20.00

Prema motivima književnog dela Janoša Hercega Gogoland

Režija: Andraš Urban

8. festival Desiré Central Station, Subotica

sreda, 23. u 20.00

Prema motivima književnog dela Janoša Hercega Gogoland

Režija: Andraš Urban

Centar za kulturu Paraćin

nedelja, 27. u 20.00

Vilijam Šekspir Julije Cezar

Režija: Kokan Mladenović

koprodukcija Grad teatra Budva, Centra za kulturu Svilajnac i Narodnog pozorišta Sombor

6. festival prvoizvedenih predstava u Aleksincu

utorak, 29. u 20.00

Vilijam Šekspir Julije Cezar

Režija: Kokan Mladenović

koprodukcija Grad teatra Budva, Centra za kulturu Svilajnac i Narodnog pozorišta Sombor

Narodno pozorište Sarajevo, B i H

sreda, 30. u 20.00

Vilijam Šekspir Julije Cezar

Režija: Kokan Mladenović

koprodukcija Grad teatra Budva, Centra za kulturu Svilajnac i Narodnog pozorišta Sombor

Narodno pozorište Sarajevo, B i H

nedelja, 4. u 20.00

Prema motivima književnog dela Janoša Hercega Gogoland

Režija: Andraš Urban

Narodno pozorište u Beogradu

Oktobar 2020

petak, 2. u 20.00

Verner Švab Predsednice

Režija: Jana Maričić

prva repriza

Velika scena

subota, 3. u 20.00

Branislav Nušić Sumnjivo lice

Režija: Jagoš Marković

Velika scena

petak, 9. u 20.00

Tom Kempinski Duet za solistu

Režija: Nataša Radulović

Velika scena

subota, 10. u 20.00

Martin Mekdona Jastučko

Režija: Ninoslav Đorđević

Velika scena

petak, 16. u 18.00

po romanu Đorđa Lebovića SEMPER IDEM

Režija: Gorčin Stojanović

Velika scena

subota, 17. u 20.00

Verner Švab Predsednice

Režija: Jana Maričić

Velika scena

petak, 23. u 20.00

Kad bi Sombor bio Holivud

Režija: Kokan Mladenović

Velika scena

subota, 24. u 20.00

Igor Bauersima Norveška danas

Režija: Ninoslav Đorđević

Velika scena

petak, 30. u 20.00

Danica Grubački Ovo nije državni posao

Režija: Danica Grubački

Velika scena

subota, 31. u 20.00

Ken Ludvig Tenor na zajam

Režija: Olja Đorđević

Velika scena

GOSTOVANJA NARODNOG POZORIŠTA SOMBOR

četvrtak, 8. u 20.00

Ivo Andrić Travnička hronika

Režija: Nikita Milivojević

koprodukcija Srpskog narodnog pozorišta, Novi Sad i Narodnog pozorišta Sombor

5. Pozorišno proleće, Šabac

sreda, 21. u 20.00

Ivo Andrić Travnička hronika

Režija: Nikita Milivojević

koprodukcija Srpskog narodnog pozorišta, Novi Sad i Narodnog pozorišta Sombor

38. Borini pozorišni dani, Vranje

subota, 24. u 20.00

Ivo Andrić Travnička hronika

Režija: Nikita Milivojević

koprodukcija Srpskog narodnog pozorišta, Novi Sad i Narodnog pozorišta Sombor

28. Međunarodni festival klasike „Vršačka pozorišna jesen”, Vršac

Arhiva

Oktobar 2020
Septembar 2020
Jul 2020
Mart 2020
Decembar 2017
Novembar 2017
Oktobar 2017
Mart 2017
Februar 2017
Januar 2017
Decembar 2016
Novembar 2016
Oktobar 2016
Septembar 2016
24. Pozorišni maraton
Maj 2016
66. Festival profesionalnih pozorišta Vojvodine
April 2016
Mart 2016
Februar 2016
Januar 2016
Decembar 2015
Novembar 2015
Oktobar 2015
Septembar 2015
23. Pozorišni maraton
Jun-jul 2015
Maj 2015
April 2015
Mart 2015
Februar 2015
Januar 2015
Decembar 2014
Novembar 2014
Oktobar 2014
Septembar 2014