Decembar 2015

četvrtak, 3. u 20.30

Emilio Karbaljido Ruža sa dva mirisa

Režija: Snežana Udicki

Studio 99

petak, 4. u 19.00

Milivoje Mlađenović Golubija vremena

Režija: Bogdan Janković

Ćopićevo detinjstvo i mladi dani
premijera

Velika scena

subota, 5. u 11.00

Zoran Ćosić Uplakana Katarina

Režija: Bogomir Đorđević

predstava za decu

Velika scena

utorak, 8. u 20.00

Kaća Čelan HEIMATBUCH (Knjiga o zavičaju)

Režija: Gorčin Stojanović

Velika scena

sreda, 9. u 20.00

Fedor Šili Čarobnjak

Režija: Boris Liješević

Velika scena

četvrtak, 10. u 20.00

Mark Kamoleti Boing Boing

Režija: Olja Đorđević

Velika scena

petak, 11. u 20.00

Žorž Fejdo Buba u uhu

Režija: Olja Đorđević

Velika scena

subota, 12. u 11.00

Ninoslav Đorđević Princ Rodoljub i princeza Violeta

Režija: Ninoslav Đorđević

predstava za decu

Velika scena

subota, 12. u 20.00

Branislav Nušić SUMNJIVO LICE, adaptacija i režija: Olja Đorđević

gostovanje Hrvatskog narodnog kazališta Osijek

Velika scena

ponedeljak, 14. u 19.00

Milivoje Mlađenović Golubija vremena

Režija: Bogdan Janković

Ćopićevo detinjstvo i mladi dani
prva repriza

Velika scena

utorak, 15. u 20.00

Po tekstu drame DR Branislava Nušića Doktor Nušić

Režija: Kokan Mladenović

koprodukcija Kruševačkog pozorišta i Narodnog pozorišta Sombor

Velika scena

sreda, 16. u 20.00

Vilijam Šekspir Julije Cezar

Režija: Kokan Mladenović

koprodukcija Grad teatra Budva, Centra za kulturu Svilajnac i Narodnog pozorišta Sombor

Velika scena

petak, 18. u 20.00

Ivo Brešan Predstava Hamleta u selu Mrduša Donja

Režija: Kokan Mladenović

Velika scena

ponedeljak, 21. u 20.00

Vilijam Šekspir Mnogo vike ni oko čega

Režija: Ana Đorđević

Velika scena

sreda, 23. u 19.00

Đorđe Lebović i Aleksandar Obrenović NEBESKI ODRED, režija: Mia Knežević

gostovanje Srpskog narodnog pozorišta, Novi Sad

Velika scena

utorak, 29. u 20.00

KONCERT Amira Medunjanin

organizatori: KC Laza Kostić Sombor i Narodno pozorište Sombor

Velika scena

sreda, 30. u 20.00

Kaća Čelan HEIMATBUCH (Knjiga o zavičaju)

Režija: Gorčin Stojanović

Velika scena

GOSTOVANJA NARODNOG POZORIŠTA SOMBOR

ponedeljak, 7. u 20.00

Milutin Bojić Gospođa Olga

Režija: Gorčin Stojanović

Ustanova kulture „Vuk Stefanović Karadžić“, Beograd

ponedeljak, 14. u 20.00

Vilijam Šekspir Julije Cezar

Režija: Kokan Mladenović

koprodukcija Kruševačkog pozorišta i Narodnog pozorišta Sombor

Zvezdara Teatar, Beograd

četvrtak, 17. u 20.00

Vilijam Šekspir Julije Cezar

Režija: Kokan Mladenović

koprodukcija Grad teatra Budva, Centra za kulturu Svilajnac i Narodnog pozorišta Sombor

Centar za kulturu Svilajnac

Novembar 2020

nedelja, 1. u 20.00

Koncert BARCELONA GIPSY BALKAN ORCHESTRA

Velika scena

petak, 6. u 18.00

po romanu Đorđa Lebovića SEMPER IDEM

Režija: Gorčin Stojanović

Velika scena

subota, 7. u 20.00

Verner Švab Predsednice

Režija: Jana Maričić

Velika scena

utorak, 10. u 20.00

po motivima originalne Molijerove drame TARTIF

Režija: Igor Vuk Torbica

koprodukcija Srpskog narodnog pozorišta, Novi Sad i Narodnog pozorišta Sombor

Velika scena

petak, 13. u 20.00

Dona Vulfolk Kros Papa Jovana

Režija: Lea Jevtić

Velika scena

subota, 14. u 20.00

Martin Mekdona Jastučko

Režija: Ninoslav Đorđević

Velika scena

sreda, 18. u 20.00

Ivan Viripajev Kiseonik

Režija: Milja Mazarak

master predstava Sofije Mijatović

Velika scena

četvrtak, 19. u 20.00

Ken Ludvig Tenor na zajam

Režija: Olja Đorđević

Velika scena

GOSTOVANJA NARODNOG POZORIŠTA SOMBOR

ponedeljak, 9. u 19.30

po motivima originalne Molijerove drame TARTIF

Režija: Igor Vuk Torbica

koprodukcija Srpskog narodnog pozorišta, Novi Sad i Narodnog pozorišta Sombor

Srpsko narodno pozorište, Novi Sad

28. POZORIŠNI MARATON

sreda, 25. u 20.00

Ežen Jonesko ĆELAVA PEVAČICA režija: Iva Milošević

PREMIJERADan pozorišta

Velika scena

četvrtak, 26. u 19.00

Dušan Kovačević GENERALNA PROBA SAMOUBISTVA režija: Dušan Kovačević

Zvezdara teatar, Beograd

Velika scena

petak, 27. u 19.00

po motivima romana Bernarda Šlinka ČITAČ režija: Boris Liješević

Beogradsko dramsko pozorište, Beograd

Velika scena

subota, 28. u 11.00

VILE I VILENJACI tekst i režija: Tatjana Milanov i Nikola Marković

Hajde obraduj dan, Beograd

Velika scena

subota, 28. u 19.00

LEPA BRENA PRODŽEKT koncept i režija: Vladimir Aleksić i Olga Dimitrijević

Bitef teatar, Beograd

Velika scena

subota, 28. u 23.00

Tijana Grumić KO JE UBIO DŽENIS DŽOPLIN? režija: Sonja Petrović

Srpsko narodno pozorište, Novi Sad

Velika scena

Arhiva

28. POZORIŠNI MARATON
Novembar 2020
Oktobar 2020
Septembar 2020
Jul 2020
Mart 2020
Decembar 2017
Novembar 2017
Oktobar 2017
Mart 2017
Februar 2017
Januar 2017
Decembar 2016
Novembar 2016
Oktobar 2016
Septembar 2016
24. Pozorišni maraton
Maj 2016
66. Festival profesionalnih pozorišta Vojvodine
April 2016
Mart 2016
Februar 2016
Januar 2016
Decembar 2015
Novembar 2015
Oktobar 2015
Septembar 2015
23. Pozorišni maraton
Jun-jul 2015
Maj 2015
April 2015
Mart 2015
Februar 2015
Januar 2015
Decembar 2014
Novembar 2014