četvrtak, 3. 20.00 Branislav Nušić SUMNJIVO LICE režija: Jagoš Marković
Velika scena


petak, 4. 20.00 Jovan Sterija Popović ZLA ŽENA režija: Iva Milošević
Narodno pozorište Subotica – gostovanje
Velika scena


subota, 5. 20.00 Martin Mekdona JASTUČKO režija: Ninoslav Đorđević
Velika scena


sreda, 9. 20.00 KONCERT – SAXPERIENCE NO TOUR
četvrto izdanje festivala Belgrade SAXperience
organizator: Kulturni Centar Laza Kostić, Sombor
Velika scena


petak, 11. 20.30 Igor Bauersima NORVEŠKA DANAS režija: Ninoslav Đorđević
Studio 99


subota, 12. 20.30 Ivan Viripajev KISEONIK režija: Milja Mazarak
master predstava Sofije Mijatović
Akademija umetnosti Novi Sad, mentor: Boris Liješević
Studio 99


sreda, 16. 20.00 Ivo Andrić TRAVNIČKA HRONIKA režija: Nikita Milivojević
Koprodukcija Srpskog narodnog pozorišta, Novi Sad i Narodnog pozorišta Sombor
PREMIJERA
Velika scena


četvrtak, 17. 20.00 Ivo Andrić TRAVNIČKA HRONIKA režija: Nikita Milivojević
Koprodukcija Srpskog narodnog pozorišta, Novi Sad i Narodnog pozorišta Sombor
prva repriza
Velika scena


petak, 18. 20.00 Ken Ludvig TENOR NA ZAJAM režija: Olja Đorđević
Velika scena


utorak, 22. 20.00 TARTIF
autorski projekat Igora Vuka Torbice po motivima originalne Molijerove drame u koprodukciji Srpskog narodnog pozorišta, Novi Sad i Narodnog pozorišta Sombor
Velika scena


petak, 25. 20.30 Tom Kempinski DUET ZA SOLISTU
režija: Nataša Radulović
Studio 99


subota, 26. 20.00 KISS režija: Višnja Obradović
Srpsko narodno pozorište, Novi Sad – gostovanje
Velika scena


sreda, 30. 20.00 Saša Anočić KAUBOJI režija: Kokan Mladenović
Narodno pozorište Kikinda – gostovanje
Velika scena


četvrtak 31. 20.00 Nikolaj Erdman SAMOUBICA režija: Milan Nešković
Velika scena


petak, 1.novembar 20.30 Igor Bauersima NORVEŠKA DANAS režija: NinoslavĐorđević
Studio 99


subota, 2.novembar 20.00 Miroslav Krleža U AGONIJI režija: Ana Đorđević
Beoart – gostovanje
Velika scena

GOSTOVANJA NARODNOG POZORIŠTA SOMBOR

nedelja, 6. oktobar 20.00 TARTIF autorski projekat Igora Vuka Torbice po motivima originalne Molijerove drame u koprodukciji Srpskog narodnog pozorišta, Novi Sad i Narodnog pozorišta Sombor
13. Pozorišni festival „Teatar u jednom dejstvu“, Mladenovac


sreda, 9. oktobar 20.00 TARTIF autorski projekat Igora Vuka Torbice po motivima originalne Molijerove drame u koprodukciji Srpskog narodnog pozorišta, Novi Sad i Narodnog pozorišta Sombor
Međunarodni pozorišni festival Joakim Inter Fest 14, Kragujevac


subota, 12. oktobar 19.30 Ivo Andrić TRAVNIČKA HRONIKA režija: Nikita Milivojević
koprodukcija Srpskog narodnog pozorišta, Novi Sad i Narodnog pozorišta Sombor
PREMIJERA
Srpsko narodno pozorište, Novi Sad


ponedeljak, 14. oktobar 19.30
Ivo Andrić TRAVNIČKA HRONIKA režija: Nikita Milivojević
koprodukcija Srpskog narodnog pozorišta, Novi Sad i Narodnog pozorišta Sombor
Srpsko narodno pozorište, Novi Sad


subota, 19. oktobar 20.00 Ken Ludvig TENOR NA ZAJAM režija: Olja Đorđević
12. Festival pobednika festivala, Rakovica


ponedeljak, 21. oktobar 19.30 TARTIF autorski projekat Igora Vuka Torbice po motivima originalne Molijerove drame u koprodukciji Srpskog narodnog pozorišta, Novi Sad i Narodnog pozorišta Sombor
Srpsko narodno pozorište, Novi Sad


petak, 25. oktobar TARTIF autorski projekat Igora Vuka Torbice po motivima originalne Molijerove drame u koprodukciji Srpskog narodnog pozorišta, Novi Sad i Narodnog pozorišta Sombor
38. Borini pozorišni dani, Vranje


ponedeljak, 28. oktobar 20.00 Ken Ludvig TENOR NA ZAJAM režija: Olja Đorđević
Gradsko pozorište Jagodina

Podeli sadržaj