petak, 2. 18.00
Tijana Grumić KEPLER 452-B režija: Jug Đorđević
Pozorište „Bora Stanković“, Vranje • gostovanje
Velika scena


petak, 2. 20.00
Semjuel Beket IGRA režija: Ana Grigorović
Pozorište „Bora Stanković“, Vranje • gostovanje
Velika scena


sreda, 7. 20.00
Torsten Buhštajner SEVEROISTOK režija: Jana Maričić
Bitef teatar, Beograd • gostovanje
Velika scena


četvrtak, 8. 20.30
Gregori Berk KURVE režija: Jana Maričić
Studio 99


subota, 10. 20.00
Milivoje Mlađenović MAESTRO režija: Milan Nešković
Velika scena


utorak, 13. 20.00
VELIKI DANI 1918.
scensko–muzički program povodom stogodišnjice prisajedinjenja Sombora i Vojvodine Srbiji
scenario i režija: Milivoje Mlađenović
organizatori: KC „Laza Kostić“ Sombor i Narodno pozorište Sombor
Velika scena


četvrtak, 15. 18.00
Milivoje Mlađenović MRAZOVIĆ – didaktička antidrama režija: Milivoje Mlađenović
koprodukcija Pedagoškog fakulteta Sombor i Narodnog pozorišta Sombor
premijerno izvođenje
Velika scena


petak, 16. 20.30
Tom Kempinski DUET ZA SOLISTU režija: Nataša Radulović
Studio 99


ponedeljak, 19. 20.00
Ken Ludvig TENOR NA ZAJAM režija: Olja Đorđević
Velika scena


utorak, 20. 20.00
Nikolaj Erdman SAMOUBICA režija: Milan Nešković
Velika scena


sreda, 21. 19.00
Milivoje Mlađenović GOLUBIJA VREMENA - Ćopićevo detinjstvo i mladi dani
režija: Bogdan Janković
Velika scena


četvrtak, 22. 20.00
GOGOLAND - prema motivima književnog dela Janoša Hercega
režija: Andraš Urban
Velika scena


petak, 23. 20.00
Martin Mekdona JASTUČKO režija: Ninoslav Đorđević
Velika scena


subota, 24. 20.00
KAD BI SOMBOR BIO HOLIVUD autorski projekat Kokana Mladenovića inspirisan dramom Radoslava Zlatana Dorića
Dan Pozorišta – 136 godina od osnivanja
Velika scena


ponedeljak, 26. 20.00
Aristofan LISISTRATA režija: Jovana Tomić
Narodno pozorište • Narodno kazalište • Népszínház Subotica • gostovanje
Velika scena


utorak, 27. 20.00
Janoš Haj KAMP režija: Reka Pelšeci
Narodno pozorište • Narodno kazalište • Népszínház Subotica • gostovanje
predstava je na mađarskom jeziku titlovana na srpski jezik
Velika scena


sreda, 28. 20.00
Ljubomir Simović ČUDO U ŠARGANU režija: Marko Torlaković
Velika scena


četvrtak, 29. 20.30
Tom Kempinski DUET ZA SOLISTU režija: Nataša Radulović
Studio 99


petak, 30. 20.00
Nikolaj Erdman SAMOUBICA režija: Milan Nešković
Velika scena


ponedeljak, 3. decembar 19.00
Milivoje Mlađenović KAD SAM BIO GARAV režija: Stevan Bodroža
premijera
Velika scena

GOSTOVANJA NARODNOG POZORIŠTA SOMBOR

petak, 2. 19.00
KAD BI SOMBOR BIO HOLIVUD autorski projekat Kokana Mladenovića inspirisan dramom Radoslava Zlatana Dorića
3. Jesenji pozorišni festival, Drvengrad


utorak, 6. 19.30
KAD BI SOMBOR BIO HOLIVUD autorski projekat Kokana Mladenovića inspirisan dramom Radoslava Zlatana Dorića
XXIII Jugoslovenski pozorišni festival „Bez prevoda“, Užice


petak, 9. 20.00
Ken Ludvig TENOR NA ZAJAM režija: Olja Đorđević
Kulturni centar Kula


sreda, 14. 20.00
Ken Ludvig TENOR NA ZAJAM režija: Olja Đorđević
Dom kulture Crvenka


četvrtak, 15. 20.00
Ken Ludvig TENOR NA ZAJAM režija: Olja Đorđević
Dom kulture Sivac


subota, 17. 20.00
KAD BI SOMBOR BIO HOLIVUD autorski projekat Kokana Mladenovića inspirisan dramom Radoslava Zlatana Dorića
XXXV regionalni Susreti pozorišta/kazališta, Brčko, BiH

Podeli sadržaj