Četvrtak, 2. 19.00
Milivoje Mlađenović GOLUBIJA VREMENA - Ćopićevo detinjstvo i mladi dani
Režija: Bogdan Janković
Velika scena


Petak, 3. 20.30
Meri Džons DŽEPOVI PUNI KAMENJA režija: Momčilo Miljković
Studio 99


Subota, 4. 20.00
Fedor Šili ČAROBNJAK režija: Boris Liješević
Velika scena


Ponedeljak, 6. 20.00
Ninoslav Đorđević RUBIŠTE režija: Kokan Mladenović
gostovanje Šabačkog pozorišta
Velika scena


Sreda, 8. 19.00
Moris Meterlink PLAVA PTICA režija: Sonja Petrović
Velika scena


Četvrtak, 9. 20.00
EXIT režija: Arpad Šiling
koprodukcija Državnog mađarskog pozorišta „Čiki Gergelj“iz Temišvara, Pozorišta klasike „Joan Slavić“ iz Arada i Narodnog pozorišta Sombor
Velika scena


Petak, 10. 20.00
GOGOLAND - prema motivima književnog dela Janoša Hercega
režija: Andraš Urban
Velika scena


Subota, 11. 11.00
Marija Stankova MALIŠA režija: Veselka Kunčeva
lutkarska predstava za decu
gostovanje Dečjeg pozorišta Subota,otica • Szabadkai Gyermekszínház • Dečjeg kazališta Subota,otica
Velika scena


Subota, 11. 20.00
Ljubomir Simović ČUDO U ŠARGANU režija: Marko Torlaković
Velika scena


Sreda, 15. 20.00
Martin Mekdona JASTUČKO režija: Ninoslav Đorđević
Velika scena


Četvrtak, 16. 20.00
Milivoje Mlađenović MAESTRO režija: Milan Nešković
Velika scena


pet 17. 20.00
Kaća Čelan HEIMATBUCH (KNJIGA O ZAVIČAJU)
režija: Gorčin Stojanović
Velika scena


Subota, 18. 20.30
Tom Kempinski DUET ZA SOLISTU režija: Nataša Radulović
Studio 99


Ponedeljak, 20. 20.00
Vladimir Đurđević NE IGRAJ NA ENGLEZE režija: Bogdan Janković
gostovanje Kulturnog centra Novi Sad i Teatra 34
Velika scena


pet 24. 20.00
Ljubomir Simović ČUDO U ŠARGANU režija: Marko Torlaković
Velika scena


Subota, 25. 11.00
EMBERKE – ČOVEČULJAK režija: Rita Kiš Bartal
lutkarska predstava za decu bez teksta
gostovanje Dečjeg pozorišta Subota,otica • Szabadkai Gyermekszínház • Dečjeg kazališta Subota,otica
Velika scena


Subota, 25. 20.00
Stojan Srdić MOJE DETE režija: Ana Đorđević
gostovanje Beogradskog dramskog pozorišta
DAN POZORIŠTA • 135 godina od osnivanja •
Velika scena


Četvrtak, 30. 20.00
Milena Bogavac JAMI DISTRIKT režija: Kokan Mladenović
gostovanje • u koprodukciji Bitef teatra, Beograd, Centra za kulturu Tivat, Festivala MASZK, Segedin, „Think Tank“ Studija, Novi Sad
Velika scena


pet 1. 12. 20.00
Svetislav Basara SESTRE KARAMAZOVE
režija: Radoslav Milenković
Velika scena


Subota, 2.12. 20.30
Tom Kempinski DUET ZA SOLISTU režija: Nataša Radulović
Studio 99

GOSTOVANJA NARODNOG POZORIŠTA SOMBOR

Utorak, 7. 20.00
EXIT režija: Arpad Šiling
koprodukcija Državnog mađarskog pozorišta „Čiki Gergelj“iz Temišvara, Pozorišta klasike „Joan Slavić“ iz Arada i Narodnog pozorišta Sombor
Pozorište klasike „Joan Slavić“, Arad, Rumunija


Sreda, 8. 19.00
EXIT režija: Arpad Šiling
koprodukcija Državnog mađarskog pozorišta „Čiki Gergelj“iz Temišvara, Pozorišta klasike „Joan Slavić“ iz Arada i Narodnog pozorišta Sombor
Pozorište „Čiki Gergelj“, Temišvar, Rumunija


Četvrtak, 9. 20.30
Tom Kempinski DUET ZA SOLISTU
režija: Nataša Radulović
Jugoslovensko dramsko pozorište, Beograd


Sreda, 22. 17.00 i 19.00
Milivoje Mlađenović GOLUBIJA VREMENA - Ćopićevo detinjstvo i mladi dani
režija: Bogdan Janković
Kulturni centar Apatin


Četvrtak, 23. 20.00
Gregori Berk KURVE režija: Jana Maričić
Festival „Pozorišna jesen“, Kulturni centar Bačka Palanka


Nedljea, 26. 20.00
Milivoje Mlađenović MAESTRO režija: Milan Nešković
6. „Festival prvoizvedenih predstava“, Aleksinac


Ponedeljak, 27. 20.00
Milivoje Mlađenović MAESTRO režija: Milan Nešković
Centar za kulturu Požarevac


Utorak, 28. 19.00
EXIT režija: Arpad Šiling
koprodukcija Državnog mađarskog pozorišta „Čiki Gergelj“iz Temišvara, Pozorišta klasike „Joan Slavić“ iz Arada i Narodnog pozorišta Sombor
IX Međunarodni festival savremenog pozorišta „Desire Central Station 2017“, Subota,otica


Ponedeljak, 4.12 19.30
Milivoje Mlađenović MAESTRO režija: Milan Nešković
Narodno pozorište u Beogradu

Podeli sadržaj