ponedeljak, 2. 20.00
KAD BI SOMBOR BIO HOLIVUD
autorski projekat Kokana Mladenovića inspirisan dramom Radoslava Zlatana Dorića
Velika scena


sreda, 4. 19.00
Milivoje Mlađenović GOLUBIJA VREMENA - Ćopićevo detinjstvo i mladi dani
režija: Bogdan Janković
Velika scenačetvrtak, 5. 20.30
Gregori Berk KURVE režija: Jana Maričić
Studio 99


četvrtak, 12. 20.00
GOGOLAND - prema motivima književnog dela Janoša Hercega
režija: Andraš Urban
Velika scena


petak, 13. 20.00
Martin Mekdona JASTUČKO
režija: Ninoslav Đorđević
Velika scena


subota, 14. 20.30
Tom Kempinski DUET ZA SOLISTU
režija: Nataša Radulović
Studio 99


ponedeljak, 16. 20.00
SOMUS
„ Noćima i snovima ozaren “
Sekstet Visoke škole za muziku iz Kronberga, Nemačka
organizator: KC „Laza Kostić“, Sombor iznajmljen termin
Velika scena


utorak, 17. 20.00
SOMUS
„Naši stvaraoci" - Marko Marić, kompozitor
organizator: KC „Laza Kostić“, Sombor iznajmljen termin
Velika scena


sreda, 18. 20.00
Vladimir Đurđević NE IGRAJ NA ENGLEZE
režija: Bogdan Janković
Kulturni centar Novi Sad i Teatar 34 gostovanje
Velika scena


četvrtak, 19. 11.00
Moris Meterlink PLAVA PTICA
režija: Sonja Petrović
Velika scena


četvrtak, 19. 20.00
SOMUS
„Dva plus dva“
organizator: KC „Laza Kostić“, Sombor iznajmljen termin
Velika scena


petak, 20. 11.00
SOMUS
„Dečja posla“ - Klod Debisi „Muzička kutija“
Akademija umetnosti Novi Sad
organizator: KC „Laza Kostić“, Sombor iznajmljen termin
Velika scena


petak, 20. 20.00
SOMUS
„Duet“
organizator: KC „Laza Kostić“, Sombor iznajmljen termin
Velika scena


subota, 21. 20.00
KONCERT andaluške muzike „Les Beaux-Arts“
Udruženje lepih umetnosti Alžira
organizator: KC „Laza Kostić“, Sombor iznajmljen termin
Velika scena


ponedeljak, 23. 20.00
Terens Mek Neli FRENKI I DŽONI
režija: Tea Puharić
Narodno pozorište u Beogradu i Narodno pozorište Sombor
Velika scena


sreda, 25. 20.30
Tom Kempinski DUET ZA SOLISTU
režija: Nataša Radulović
Studio 99


petak, 27. 20.00
Branislav Nušić SUMNJIVO LICE
režija: Jagoš Marković
jubilarna predstava
Velika scena


subota, 28. 20.00
Fedor Šili ČAROBNJAK
režija: Boris Liješević
Velika scena


ponedeljak, 30. 20.00
Bertold Breht MALOGRAĐANSKA SVADBA
režija: Radoje Čupić
Dom kulture Crvenka gostovanje
Velika scena

GOSTOVANJA NARODNOG POZORIŠTA SOMBOR

sreda, 11. 19.30
KAD BI SOMBOR BIO HOLIVUD
autorski projekat Kokana Mladenovića inspirisan dramom Radoslava Zlatana Dorića
Narodno pozorište u Beogradu


utorak, 24. 11.00
Moris Meterlink PLAVA PTICA
režija: Sonja Petrović
68. Festival profesionalnih pozorišta Vojvodine
Narodno pozorište „Toša Jovanović“, Zrenjanin


utorak, 24. 20.00
Milivoje Mlađenović MAESTRO
režija: Milan Nešković
68. Festival profesionalnih pozorišta Vojvodine
Narodno pozorište „Toša Jovanović“, Zrenjanin


četvrtak, 26. 19.30
Milivoje Mlađenović MAESTRO
režija: Milan Nešković
Narodno pozorište • Narodno kazalište • Népszínház Subotica

Podeli sadržaj

Foto: Vukica Mikača