četvrtak, 1. mart 20.00
KAD BI SOMBOR BIO HOLIVUD
autorski projekat Kokana Mladenovića inspirisan dramom Radoslava Zlatana Dorića
Velika scena


subota, 3.
9. Dečji muzički festival ŠARENI VOKALI
12.00 Svečano otvaranje
19.00 Svečano zatvaranje
Velika scena


sreda, 7. 20.00
Trejsi Lets AVGUST U OKRUGU OSEJDŽ režija: Aleksandar Božina
Narodno pozorište • Narodno kazalište • Népszínház Subotica gostovanje
Velika scena


petak, 9. 19.00
Milivoje Mlađenović GOLUBIJA VREMENA - Ćopićevo detinjstvo i mladi dani režija: Bogdan Janković
Velika scena


subota, 10. 20.00
Milivoje Mlađenović MAESTRO režija: Milan Nešković
Velika scena


ponedeljak, 12. 20.00
Svetislav Basara SESTRE KARAMAZOVE režija: Radoslav Milenković
Velika scena


utorak, 13. 20.00
Ljubomir Simović ČUDO U ŠARGANU režija: Marko Torlaković
Velika scena


četvrtak, 15. mart
po motivima drame Norma Fostera SVE PO SPISKU režija: Petar Jovanović
UG „Leptirov oblak“, Sombor gostovanje
Velika scena


petak, 16. 20.30
Gregori Berk KURVE režija: Jana Maričić
Studio 99


subota, 17. 11.00
ORFEJ dramatizacija i režija: Todor Valov
predstava za decu – namenjena deci iznad 6 godina gostovanje
Dečje pozorište Subotica • Szabadkai Gyermekszínház • Dečje kazalište Subotica
Velika scena


subota, 17. 20.30
Meri Džons DŽEPOVI PUNI KAMENJA režija: Momčilo Miljković
Studio 99


utorak, 20. 20.00
KAD BI SOMBOR BIO HOLIVUD
autorski projekat Kokana Mladenovića inspirisan dramom Radoslava Zlatana Dorića
Velika scena


četvrtak, 22. 20.00
GOGOLAND - prema motivima književnog dela Janoša Hercega
režija: Andraš Urban
Velika scena


petak, 23. 20.00
Koncert Amire Medunjanin
organizatori: Long Play, Beograd i Narodno pozorište Sombor
Velika scena


sreda, 28. 19.00
Moris Meterlink PLAVA PTICA režija: Sonja Petrović
Velika scena


sreda, 28. 20.30
Tom Kempinski DUET ZA SOLISTU režija: Nataša Radulović
Studio 99


četvrtak, 29. 20.00
Fedor Šili ČAROBNJAK režija: Boris Liješević
Velika scena


petak, 30. 20.00
Martin Mekdona JASTUČKO režija: Ninoslav Đorđević
Velika scena

GOSTOVANJA NARODNOG POZORIŠTA SOMBOR

ponedeljak, 5. 19.00
Tom Kempinski DUET ZA SOLISTU režija: Nataša Radulović
Pozorište „Koljada“, Jekaterinburg, Rusija


četvrtak, 8. 17.30
Tom Kempinski DUET ZA SOLISTU režija: Nataša Radulović
Međunarodni festival malih scena i eksperimentalnog teatra „Čelovek Teatra“, Čeljabinsk, Rusija


četvrtak, 16. 20.00
Milivoje Mlađenović MAESTRO režija: Milan Nešković
Međunarodni festival balkanskih zemalja, Bursa, Turska


petak, 16. 20.00
Milivoje Mlađenović MAESTRO režija: Milan Nešković
Međunarodni festival balkanskih zemalja, Bursa, Turska


utorak, 27. 19.30 i 21.30
KAD BI SOMBOR BIO HOLIVUD
autorski projekat Kokana Mladenovića inspirisan dramom Radoslava Zlatana Dorića
Srpsko narodno pozorište, Novi Sad


subota, 31. 20.00
KAD BI SOMBOR BIO HOLIVUD
autorski projekat Kokana Mladenovića inspirisan dramom Radoslava Zlatana Dorića
23. Glumačke svečanosti „Milivoje Živanović“, Požarevac

Podeli sadržaj

Foto: Vukica Mikača