petak, 2. 20.30
Tom Kempinski DUET ZA SOLISTU režija: Nataša Radulović
Studio 99


subota, 3. 20.00
Martin Mekdona JASTUČKO režija: Ninoslav Đorđević
Velika scena


sreda, 7. 19.00
KINEMATOGRAF ERNEST BOŠNJAK
Veče sa Radoslavom Zelenovićem
Velika scena


četvrtak, 8. 20.00
GOGOLAND - prema motivima književnog dela Janoša Hercega
režija: Andraš Urban
Velika scena


petak, 9. 19.00
Milivoje Mlađenović GOLUBIJA VREMENA - Ćopićevo detinjstvo i mladi dani
režija: Bogdan Janković
Velika scena


subota, 10. 11.00 i 12.00
MALENA (KICSI) režija: Rita Bartal Kiš
teatar u pelenama/pelenkás színház
predstava je namenjena deci uzrasta od 0 do 36 meseci
Dečje pozorište Subotica • Szabadkai Gyermekszínház • Dečje kazalište Subotica  -  gostovanje
Velika scena


subota, 10. 20.00
Ljubomir Simović ČUDO U ŠARGANU režija: Marko Torlaković
Velika scena


subota, 17. 20.00
KAD BI SOMBOR BIO HOLIVUD
autorski projekat Kokana Mladenovića inspirisan dramom Radoslava Zlatana Dorića
premijera
Velika scena


nedelja, 18. 20.00
Milivoje Mlađenović MAESTRO režija: Milan Nešković
poklon Narodnog pozorišta Sombor povodom Dana grada
Velika scena


ponedeljak, 19. 20.00
Majkl Vukadinović BILBORD režija: Petar Jovanović
Srpsko narodno pozorište, Novi Sad   - gostovanje
Velika scena


utorak, 20. 20.00
KAD BI SOMBOR BIO HOLIVUD
autorski projekat Kokana Mladenovića inspirisan dramom Radoslava Zlatana Dorića
prva repriza
Velika scena


sreda, 21. 20.30
Đerđ Špiro PRAH režija: Jožef Čajlik
Narodno pozorište • Narodno kazalište • Népszínház Subotica
predstava je na mađarskom jeziku sa obezbeđenim prevodom na srpski jezik  - gostovanje
Studio 99 


četvrtak, 22. 20.30
Gregori Berk KURVE režija: Jana Maričić
Studio 99


subota, 24. 11.00
po motivima priče Astrid Lindgren AVANTURE SA KARLSONOM režija: Veselin Bojdev
lutkarska predstava za decu
Dečje pozorište Subotica • Szabadkai Gyermekszínház • Dečje kazalište Subotica  - gostovanje
Velika scena                                                                                                                       


subota, 24. 20.30
Tom Kempinski DUET ZA SOLISTU režija: Nataša Radulović
Studio 99


ponedeljak, 26. 19.00
Moris Meterlink PLAVA PTICA režija: Sonja Petrović
Velika scena


utorak, 27. 20.00
Fedor Šili ČAROBNJAK režija: Boris Liješević
Velika scena


sreda, 28. 20.00
Koncert AKUSTIK BENDA, Sombor
organizator: Kulturni centar „Laza Kostić“, Sombor  - iznajmljen termin
Velika scena


četvrtak, 1. mart 20.00
KAD BI SOMBOR BIO HOLIVUD
autorski projekat Kokana Mladenovića inspirisan dramom Radoslava Zlatana Dorića
Velika scena

GOSTOVANJA NARODNOG POZORIŠTA SOMBOR

četvrtak, 1. 20.00
Ljubomir Simović ČUDO U ŠARGANU režija: Marko Torlaković
Beogradsko dramsko pozorište


ponedeljak, 5. 20.30
Martin Mekdona JASTUČKO režija: Ninoslav Đorđević
Srpsko narodno pozorište, Novi Sad


sreda, 28. 20.00
Svetislav Basara SESTRE KARAMAZOVE režija: Radoslav Milenković
Kulturni centar Apatin

Podeli sadržaj